Printel

Wydawnictwo artykułów

Dom i ogród

Eleganckie ręczniki dla branży HORECA

Eleganckie ręczniki dla branży HORECA

Zdajemy sobie sprawę, że wybór ręczników i tekstyliów łazienkowych może być trudnym zadaniem, biorąc pod uwagę dostępne opcje i oczekiwania gości, dlatego w naszej bogatej kolekcji, nasza hurtownia ręczników dostarczy Ci odpowiednie ręczniki dla Twojej firmy.

Nasze ręczniki są miękkie, a jednocześnie wydajna mieszanka bawełniana, która wytrzyma częste pranie i zapewni uczucie świeżości. Docenisz również fakt, że czas schnięcia tych ręczników dla branży hotelowej oraz restauracji jest zazwyczaj o 15% krótszy niż w przypadku ich odpowiedników wykonanych z czystej bawełny.

Ręczniki hotelowe są dokładnie tym, czego można oczekiwać: tekstylia łazienkowe, które zostały wypróbowane, przetestowane i zaufane przez branżę hotelarską, dostępne w szerokiej gamie kolorów, aby dopełnić Twój wystrój. Podnieś się do rangi niepowtarzalnych, dzięki luksusowym ręcznikom z czystej bawełny z mocniejszymi przędzami i bardziej miękkimi pętelkami, które natychmiast podniosą standard każdego zakwaterowania.

Oferta

Frotte można znaleźć w prawie każdej łazience mieszkalnej i komercyjnej, a jednak niewiele osób wie na jej temat. W szczególności w branży hotelarskiej, możliwość oceny trwałości ręcznika, jak również jego miękkości i chłonności jest niezbędna.

Czym jest ręcznik frotte

Ten wszechobecny materiał ręcznikowy charakteryzuje się pętelkami przędzy wystającymi ponad powierzchnię tkaniny. Najczęściej jest to tkanina wykonana z bawełny lub mieszanki bawełny. Ten ręcznik jest idealny dla branży hotelowej. Zawartość włókien, metoda przędzenia i splot odgrywają rolę w tworzeniu właściwości końcowej tkaniny frotte. Tkanina frotte jest zazwyczaj wykonana z bawełny (włókno naturalne), czasami z domieszką poliestru (syntetyczne włókno wytwarzane przez człowieka). Bawełna zapewnia chłonność, oddychalność i miękkość, które goście uwielbiają. Poliester zwiększa wytrzymałość tkaniny i skraca czas schnięcia, co jest istotną kwestią dla hotelarzy. W przypadku frotte wykonanej w 100% z bawełny istnieją sposoby, by uczynić ją mocniejszą, o czym przekonamy się w poniższych sekcjach poświęconych przędzeniu i tkaniu. Z pewnością możliwe jest spełnienie i przekroczenie wymagań pralni instytucjonalnej.

Ręczniki bambusowe

Bambus – a dokładniej tworzywo wytwarzany z bambusa zyskuje coraz większą popularność jako włókno tekstylne. Jego zaletą jest wysoka chłonność, jedwabistość, odporność na pleśń i bakterie oraz przyjazne dla środowiska metody produkcji. Jego wadą jest to, że w wysokich temperaturach komercyjnych prania i suszenia, to włókno nie jest tak trwałe jak bawełna. Nasze ręczniki łączą w sobie bawełnę i bambus, co daje najlepsze korzyści z obu rodzajów.

Udostępnij