Printel

Wydawnictwo artykułów

Finanse

Czym jest network marketing

Czym jest network marketing

Jeśli ktoś jest zainteresowany MLM to zapewne zastanawia się jak zacząć swoją przygodę? Nie jest to łatwe, ponieważ wymaga odpowiedniego nastawienia i poświęcenia. Warto pamiętać o tym, że tylko najlepsi wygrywają i zdobywają klientów. Pozostali niestety bez wyników sprzedażowych kończą swoją pracę.  Jeśli ktoś pyta co to jest network marketing to można powiedzieć, że jest to sposób na to, aby bezpośrednio przekazywać produkt do klienta. Nie ma tutaj zwykłych sklepów stacjonarnych, jakie znamy. Klient zamawia produkty przez Internet, ale zanim to zrobi trzeba go do tego zachęcić i wykorzystać wszystkie swoje umiejętności.  Firma, która działa w MLM nie ma reklam w telewizji, bo jest jej to niepotrzebne. Skupiają się bardziej na tym, aby płacić swoim pracownikom za to, że produkty czy usługi sprzedają. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie, które generuje bardzo duże zyski.

Od czego zacząć w MLM

Na początku jest trudno, bo nie każdy z nas ma wiedzę. W ten sposób łatwo można popełniać błędy, a to może nas zniechęcić do dalszej pracy. Jeśli już zdecydowaliśmy się na ten krok to trzeba się zastanowić, co chcemy zrobić i jak ten cel osiągniemy? Wtedy mamy o wiele większe szanse na to, że sobie poradzimy. Wyznaczamy sobie cel:

  • sprecyzowany,
  • mierzalny,
  • atrakcyjny,
  • realny,
  • terminowy.

Następnie trzeba będzie robić wszystko, aby motywować się w taki sposób żeby to przynosiło nam korzyści, a wtedy będziemy jeszcze bardziej chcieli w tej pracy pozostać. Sukcesy rodzą sukcesy i trzeba o tym pamiętać. Nic się nie bierze z niczego i bez ciężkiej pracy na pewno sobie nie poradzimy. 

MLM to relacje międzyludzkie

Zbudowanie sieci kontaktów to nasze zadanie i trzeba zrobić wszystko, aby cel osiągnąć. Jeśli mamy listę kontaktów do klientów to szanse na to, że sprzedamy produkty czy usługi są znacznie większe. Listę robimy na podstawie znajomości bliższych i dalszych. Wtedy dopiero próbujemy tym osobom sprzedać dokładnie to wszystko, co dla nich przygotowaliśmy. Im dłuższa lista kontaktów tym większa szansa powodzenia naszej działalności.

Udostępnij