Printel

Wydawnictwo artykułów

Finanse

Jak odfrankować kredyt

Jak odfrankować kredyt

Bardzo dużo osób, które mają kredyty we frankach szwajcarskich zastanawia się czy można będzie ten kredyt odfrankować? Jeśli będziemy korzystać z pomocy kancelarii zatrudniającej najlepszych prawników to wszystko jest możliwe. Odwiedzając Wrocław można zgłosić się osobiście do jednej z najlepszych kancelarii w Polsce, która na swoim koncie ma wiele sukcesów.

Na czym polega odfrankowanie kredytu

To nic innego jak wyeliminowanie z umowy, którą zawarliśmy z bankiem franka szwajcarskiego. Będzie to obowiązywało od dnia podpisania umowy. Będzie można także liczyć na zachowanie przewidywanego w umowie oprocentowania. Zadaniem prawników jest to, aby przekonali sąd, że kredyt we frankach szwajcarskich tak naprawdę nigdy nie był frankowy. Jest to bardzo trudne zadanie, dlatego odfrankowienie kredytu oddajemy w ręce kogoś, kto ma w tym naprawdę bardzo duże doświadczenie. Tylko wtedy możemy spodziewać się jak najlepszych efektów takiej współpracy. 

Zgłaszamy się po pomoc do kancelarii

Wszystko zaczyna się od bardzo dokładnego sprawdzenia umowy. Zapisy znajdujące się w umowie albo kwalifikują kredyt do odfrankowania albo nie, dlatego trzeba będzie to wszystko sprawdzić. Przekonamy się jak to wygląda i czy spełnia nasze wymagania. Radca prawny zatrudniony z kancelarii wie jak sprawdzać umowę. To, dlatego nie zajmuje mu to wiele czasu. Istotne dla wielu z nas jest również to, że takie sprawdzenie umowy jest bezpłatne i warto z takiej opcji skorzystać. Tylko w ten sposób przekonamy się jak to wszystko wygląda. 

Udostępnij