Printel

Wydawnictwo artykułów

Moda i uroda

Ślub w indywidualnej stylistyce

Ślub w indywidualnej stylistyce

Organizacja uroczystości ślubnych wymaga odpowiedniego planowania i troski o szczegóły. Najlepiej, by wystrój sali i kościoła współgrał z innymi elementami, a sami przyszli małżonkowie nie byli zestresowani wątkami pobocznymi związanymi z dekoracjami czy gastronomią. By ten wyjątkowy dzień był w pełni komfortowy, niezbędne jest dobranie dla pary młodej strojów, które nie będą w żaden sposób ograniczały i będą, swego rodzaju, spełnieniem marzeń.

Szczególnie dotyczy to kobiet, które wyjście za mąż- nierzadko- planują już w dzieciństwie i oczekują, że suknie ślubne oferowane w sklepach będą odzwierciedlały tą wymarzoną wiele lat wcześniej. Wiele osób wybiera szytą na miarę suknię lub też tworzy własny projekt z wszelkimi detalami. Zdaje się jednak, że coraz częściej przyszłe panny młode, szukają jej w zwykłych sieciówkach lub second-handach i „odświeżają” wygląd na własny sposób. Obecnie widać trend minimalistyczny w kreacjach. Kobiety rezygnują z balowych sukien usztywnianych gorsetem lub na wielkim kole. Dzisiaj, częściej wybierają proste kroje z niewielkimi dodatkami- oszczędzając pieniądze oraz zapewniając sobie wygodę podczas całonocnej zabawy. Nie każdy jednak ma czas lub ochotę na przeróbki. Część osób woli po prostu wybrać tak zwanego „gotowca”. W takim przypadku z pomocą przychodzi salon ślubny, który, ze względu na profesjonalne podejście, doradza w całym procesie wybierania kreacji- zarówno samej sukni, jak i dodatków.

Śledzenie trendów ślubnych jest dość przydatną czynnością przed organizacją uroczystości. Najważniejsze, to jednak czuć się dobrze podczas najważniejszego dnia w życiu i wybierać to, co najbardziej współgra z osobistym gustem. W końcu, to do nowożeńców należy decyzja. Nieważne, czy na ślubie zagości styl boho czy królewski- najważniejsze by było po swojemu.

 

Udostępnij