Printel

Wydawnictwo artykułów

Sklepy internetowe

Szybkozłączki do instalacji pneumatycznej

Szybkozłączki do instalacji pneumatycznej

Jeśli chcemy podłączać do kompresora pistolet o pompowania kół, a później potrzebny jest nam klucz pneumatyczny to warto inwestować w szybkozłączki, które pozwalają na bardzo szybkie demontowanie i montowaniu narzędzi. Takie złączki są wykonane z trwałych materiałów, dlatego nawet, jeśli robimy to setki razy to nic się nie zużywa. Stawiamy zawsze na szybkozłączki pochodzące od znanego producenta. Właśnie taką ofertę już teraz możemy znaleźć na stronie sklepu https://pneumatig.eu/zlacza-pneumatyczne.html i warto to sprawdzić. Wszystko zostało tutaj przygotowane pod wymagania klientów, którzy szukają złączek wykonanych z najlepszych materiałów. Bez problemów znajdziemy szybkozłączki na węże sześć i dziewięć milimetrów, dlatego warto przejrzeć całą przygotowaną ofertę. Będziemy mogli kupić bez wychodzenia z domu takie złączki, jakich nam brakuje. Ceny są bardzo niskie, a wybór złączek ogromny.

Najważniejsze parametry szybkozłączki

Ciśnienie robocze przewidziane dla takich rodzajów szybkozłączek wynosi do trzydziestu pięciu bar. Temperatura to aż sto stopni, ponieważ zastosowano tutaj bardzo dobrej klasy uszczelnienie NBR. Ciśnienie wejściowe to sześć atmosfer, a spadek ciśnienie to około pół atmosfery. Bardzo ważne jest to, że można obsługiwać takie szybkozłączki jedną ręką, czyli w pracy będą bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zamawiając taki towar będziemy z jego użytkowania bardzo zadowoleni, bo spełni nasze wszystkie oczekiwania i wymagania.

Bogata oferta sklepu internetowego

Jeśli zależy nam na bardzo dużym wyborze złączek pneumatycznych to sklep internetowy spełni nasze kryteria wyszukiwania. W mgnieniu oka można znaleźć wszystkie rodzaje złączek, które w małej jak i dużej instalacji pneumatycznej mają zastosowanie. Skompletowanie wszystkiego nie jest trudne, bo wszystkie złączki pneumatyczne mają podane rozmiary i wszystkie inne parametry. To, dlatego warto przejrzeć przygotowaną ofertę i zamówić z niej trwałe, bezpieczne i bardzo tanie szybkozłączki, które będą wykonane z bardzo trwałych materiałów.

Udostępnij