Printel

Wydawnictwo artykułów

Zdrowie

Małe, przenośne urządzenie do EKG – parametry

Małe, przenośne urządzenie do EKG – parametry

Nie trzeba chodzić do lekarza, aby badać sobie pracę serca. Dawniej EKG było tylko u lekarza. Jeśli chcieliśmy mieć takie urządzenie w domu to trzeba było wydać na nie bardzo dużo pieniędzy. Obsługa takiego urządzenia wcale nie była taka łatwa, dlatego mało, kto mógł sobie na to pozwolić. Na szczęście nowe technologie pojawią się wszędzie. Obecnie na rynku mamy urządzenie kardia mobile 6l, które jest małe, przenośne i niesamowicie łatwe w obsłudze, dlatego każdy na spokojnie sobie z codziennym użytkowaniem poradzi.

Parametry urządzenia przenośnego

Na pewno wybierając sześciokanałowe urządzenie wyborami coś, co jest bardzo dokładnie. Sześć kanałowa EKG to naprawdę bardzo dużo. Jeśli chodzi o nagrywanie pracy serca to trwa to od trzydziestu sekund do pięciu minut. Urządzenie zostało wyposażone w trzy elektrod ze stali nierdzewnej, które są małe i jednocześnie są bardzo lekki. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z telefonem lub tabletem i tam przesyła wszystkie bardzo ważne dane.  Na urządzenie kupujący otrzymuje dwuletnią gwarancję. Jest to urządzenie, które może nagrać do dwustu godzin pracy, dlatego warto je mieć przy sobie. Zawsze będziemy przygotowani do badania serca.

Sprawdzanie jak działa serce

Ktoś powie, że same wyniki to nie wszystko, bo jak je interpretować? My mamy zbierać dane o tym jak bije nasze serce. Nie musimy się w ogóle na tym znać. Później te dane albo pokazujemy albo przesyłamy do naszego lekarza. On już będzie wiedział, co z tym zrobić. W ten sposób my badamy siebie i oddajemy wyniki, a lekarz je sprawdza. Jeśli widzi, że mamy arytmię albo migotanie przedsionków to szybko wprowadza leczenie, które ma to zmienić. Migotanie przedsionków to główna przyczyna udarów, dlatego warto sprawdzać, w jakim stanie jest nasze serce i czy wszystko pracuje tak jak trzeba? Jeśli tak to nie ma się, czym martwić, ale warto raz na jakiś czas przeprowadzić kontrolę bicia naszego serca. Wtedy będzie można się upewnić, co się z nim dzieje i czy nie mamy żadnych powodów do obaw.

Udostępnij